Manisa Su Tesisatı Tamir ve  Onarımı

Salihli Su Kaçağı Tespiti

 

Pozantı olmak üzere Tüm gizli kalmış  su kaçaklarını kırmadan özel  teknik cihazla  Pozantı noktasal  kırmadan  cihazla su kaçağı tespit Firması olarak buluyoruz…

Tüm Pozantı yapılan kırmadan su kaçağı tespit hizmetleri ile de  hiç bir yeri kırmıyoruz.

Salihli Su kaçağı Tespiti için  onarımlara 1 Yıl Garanti veriyoruz.Manisa başta olmak üzere  Pozantı İlçesinde  mobil Pozantı su tesisatçısı  araçlarımızla 7/24  Pozantı su kaçağı tespiti servisi hizmeti veriyoruz.

Sadece  yapmanız gereken  bizi 0.543.631 90 64 den hattımızı aramak yada  web sayfamızdan ve  Pozantı cihazla su kaçağı bulma şeklinde yazmak.  Konusunda uzman  Salihli  su tesisatçı ustalarımızla Pozantı su sızıntısı bulma  sizler için bitmiş olacaktır..

  Komşunuzun Tavanın dan Su   Akıyorsa Ne Yapmalısınız

Pozantı Kırmadan Cihazla Su kaçağı ,

Salihli su sızıntısı sizler için sanıldığı  kadar zor bir sızıntı  değil. Pozantı yeni nesil Kırmadan su kaçağı  tespit cihazları ile noktasal olarak su kaçağı bulma sadece 15 Dakika ile maksimum 2 saat arası bir zaman almakta..

Pozantı komşunuzun Tavanın da  su akması veya su sızıntı başlaması  sizinle  ve komşunuzun arasının açılmasına neden  verecektir.. Pozantı su kaçağı tespit Firmamız bizi seçtiğiniz zaman sizin için bu sızıntıyı bulacak ve sizi kurtaracaktır..

Böylece  üst komşunuzla aranız  bir su tesisatçısı yüzünden bozulmayacak, Pozantı su tesisatçısı Profesyonel  cihazlara sahip firma olarak  sızıntı yapan boruyu tespit ederek bulacak ve gerekli onarımlara hemen başlayacaktır.. Salihli Cihazla su kaçağı tespiti teknik ve yöntemleri ile  Kırmadan  su borusu  patlağının yerini noktasal olarak tespit edeceklerdir…

Pozantı Noktasal su kaçağı tespit için de Akustik Su kaçağı tespiti cihazları gerekmektedir.

 SU KAÇAĞI OLUŞUM SEBEPLERİ ,

Pozantı su tesisatı döşeme esnasında en çok acemi diye tabir ettiğimiz amatör su tesisatçıları en çok sızıntıya sebep veren ustalar olarak göze çarpmakta.  

Genelde elektrikçi ustası bu işi bir yerde görmüş ben bu tesisatçı işini yaparım diyerek eline bir su tesisatı kaynak makinesi alarak başlıyor su tesisatı yapmaya.

Sonuç fazla sürmüyor yeni Pozantı mutfak, Pozantı tuvalet, Pozantı banyo seramiklerinizi başlıyorlar kırmaya ..Sadece basit bir Salihli   su sızıntısı ile sizler ikinci bir yapı onarımı ile baş başa kalıyorsunuz…

SU KAÇAĞI BULMA NASIL YAPILIYOR ?

Pozantı su kaçağı tespiti eskiden nasıl yapılıyor ?

Ya da Pozantı Eskiden su kaçağı bulma için nasıl bir teknik kullanılıyor du ?

Bu sorunun cevabı biraz hüsranla dolu .Çünkü eskiden su kaçağı bulmak için sıradan tesisatçılar babadan kalma meşhur kırma tekniği ile tanınmışlardır..

  KIRMADAN CİHAZLARLA SU KAÇAĞI NASIL BULUNUYOR ?

Pozantı yeni nesil su tesisatçıları olarak Pozantı temiz su tesisat kaçaklarını termal kameralı cihazlarla özellikle sıcak su hatları ve Pozantı kombi kalorifer tesisat kaçaklarını modern cihazlarla kırmadan tespit ederek buluyoruz.

İkinci yöntem olarak Pozantı Akustik dinleme cihazları ile Pozantı su kaçağını soğuk su veya sıcak su olmaksızın sızıntı tespiti yapılmakta olup hata payı sıfırdır. 

Salihli  Kirli su kaçağı dediğimiz atık su pimaş su sızıntılarını ise Pozantı Kameralı pimaş içi görüntüleme robotları ile hasarlı kısmı Tespit edebiliyoruz..

SU KAÇAĞI TESPİT FİYATLARI

Pozantı de oturuyorsanız ve Pozantı su sızıntısı ile başınız sıkıntıya girdiyse ilk yapmanız gereken konusunda uzman olan bir Pozantı su kaçağı tespiti kaçağı tespit fiyatları 200-250 arsında firmadan firmaya değişiklik gösterebilir.

 İLETİŞİM HATTI 0.543.631 90 64 dan teknik bilgi ve destek alabileceğinizi hatırlatmak isterim . Saygılarımla.

 

 

Manisa Su Tesisatı Tamir ve  Onarımı
yukarı